Četvrti srpski Moodle Moot

17.11.2014. Četvrti srpski Moodle Moot biće održan 20. decembra 2014. godine na Medicinskom fakultetu Univerziteta u Beogradu u organizaciji Moodle mreže Srbije i Medicinskog fakulteta. Skupu će prisustvovati stručnjaci iz zemlje i regiona koji će podeliti svoja iskustva u korišćenju i nadogradnji najpopularnije platforme za online učenje.

Cilj skupa je razmena iskustava u korišćenju sistema Moodle, kao i druženje i povezivanje korisnika u regionalnu Moodle mrežu.

Učešće na skupu je besplatno, a mogu se prijaviti svi oni koji u svom radu koriste ili razvijaju Moodle (sistem administratori, programeri, kao i nastavnici i drugi krajnji korisnici).

Detaljne informacije o skupu možete pronaći ovde. Napominjemo da će u sklopu tehničke podrške RCUB putem svog Media portala omogućiti direktan prenos događaja.