23.10.2017. Sedmi regionalni (zapadnobalkanski) i istovremeno sedmi srpski Moodle Moot biće održan 28. oktobra 2017. godine na Farmaceutskom fakultetu Univerziteta u Beogradu.

Skup će okupiti eminentne stručnjake iz Srbije i regiona koji će sa učesnicima podeliti svoja iskustva u korišćenju i nadogradnji ove popularne platforme za onlajn učenje koja ove godine slavi 15-ti rođendan.

Osim predavanja po pozivu planiran je i niz izlaganja koja će predložiti domaći i ostali zainteresovani učesnici, pre svega u sekciji „Primer dobre prakse“ u kojoj će se i dalje razmenjivati iskustva u radu sa različitim verzijama sistema, interesantnim dodacima i dr. Cilj skupa je kao i ranijih godina deljenje iskustava u korišćenju sistema Moodle, kao i druženje i povezivanje korisnika iz Srbije i regiona u regionalnu Moodle mrežu.

Program skupa možete pogledati ovde.

RCUB će preko svog Media portala obezbediti online prenos događaja. Prenos možete pratiti preko ovog linka