Članci

"Horizont 2020" - Info dan 1 na UB

18.01.2014.  Univerzitet u Beogradu u saradnji sa Ministarstvom prosvete, nauke i tehnološkog razvoja organizuje prvi info dan u okviru EU programa za podršku istraživanjima i inovacijama „Horizont 2020“. Ovom prilikom će nastavnici, saradnici i istraživači sa UB moći da se informišu o uslovima prijavljivanja i načinima za dobijanje podrške.

Info dan će biti održan u sredu, 22. januara 2014. godine u Rektoratu Univerziteta u Beogradu (Kapetan-Mišino zdanje) Studentski trg 1, Svečana sala (2. sprat), sa početkom u 9:00 časova.

Detaljnije informacije o skupu naći ćete ovde, a program možete pogledati ovde .

Imajući u vidu veliko interesovanje RCUB će zainteresovanima omogućiti živi prenos. Video-link za praćenje Info-dana uživo nalazi se ovde .